Origon.ee koduleht kasutab küpsiseid, tutvu nende kasutamise eeskirjaga siin.
Jätkates kodulehe kasutamist, annate küpsiste kasutamisele oma nõusoleku. SULGE TEAVITUS

Jätkuõpe autokoolis

Kuidas toimida?
1. Helista kooli (58049177) või saada e-mail https://www.origon.ee/
2. Jätkukoolitusele tulles tuleb Maanteeameti e-teenindusest välja võtta oma eksamiraportid ning esitada need autokoolile.

3. Õppesõidul peab juhikandidaadil olema kaasas kooli tunnistus ja isikut tõendav dokument.

Jätkuõppe baashind 55€ ( eksamisõidu analüüs + 2 sõidutundi).
Pakume jätkuõpet automaatkäigukastiga autoga. (Sõidutund (45 min) 20€)
Pakume jätkuõpet manuaalkäigukastiga autoga. (Sõidutund (45 min) 20€)
Jätkuõpe väljapool tööaega. (Sõidutund (45 min) 25€)

Jätkuõppe läbimist tõendab koolituskursuse tunnistus ning koolitaja elektrooniliselt esitatud andmed liiklusregistris hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast jätkuõppe läbimist. Juhtimisõiguse taotleja saab uuesti sõidueksamile registreerida pärast jätkuõppe läbimise andmete edastamist Maanteeametile.

Alates 01.02.2020 kehtib seadusemuudatus, mille kohaselt pärast iga kolmandat mittesooritatud sõidueksamit peab isik läbima mootorsõidukijuhi koolitaja juures jätkuõppe.
Jätkuõppe koosneb miinimum kahest sõidutunnist, et aidata juhikandidaati parendada neid oskusi, mis tal seni on vajaka jäänud. Selleks peab juhikandidaat kooli tulles kaasa võtma või saatma eelnevalt meilile oma sõidueksami raportid, et saada aru, mis on need puudused. Jätkuõpe võib endas vajadusel sisaldada ka teoreetiliste teadmiste õpet ja kontrolli.

Jätkuõpe ei ole ainult kaks kohustuslikku sõidutundi, vaid eksamil esinenud puudulike oskuste analüüs ja selle parendamine.

See koolitus on individuaalne ning sisu määrab koolitaja lähtuvalt sõidueksami mittesooritamise põhjustest tuginedes raportitele.